Kukulienka

Fotky zo Živého Betlehemu 2014

16 December 2014

Fotky zo Živého Betlehemu 2014

Tohoročný Živý Betlehem opäť pritiahol na námestie množstvo rodičov a ich detí. Obdivovať mohli nielen troch kráľov, Máriu a Jozefa, ale aj živého Ježiška. Deti sa ale aj tak najviac tešili z dvoch kozičiek, ktoré mohli nakŕmiť senom a mrkvou alebo sa s nimi odfotiť. Tento rok bola akcia oživená aj vystúpením detí z rusovskej súkromnej ZUŠ a adventným sprievodom, ktorý sa konal na záver akcie a odviedol účastníkov na Vianočný bazár do pastoračného centra sv. Márie Magdalény.
Záver akcie na námestí nakoniec neplánovane oživila jedna z kozičiek, ktorá organizátorom ušla a podarilo sa im ju chytiť až po značnej chvíľke. Všetko dobre dopadlo a organizátori a určite aj mnohí rusovčania sa už teraz tešia na budúci ročník akcie, kde organizátori sľubujú zase nové prekvapenia.
Fotky z akcie si môžete pozrieť na tomto mieste.
Ďakujeme Katke Polákovej za kostýmy, Lucke Tulekovej Henčelovej, Vladinovi Mokráňovi, Emilovi Vojtkovi, Karolovi Michaliakovi a Ľubošovi Šestákovi za živé betlehemské postavy, rodine Šestákovej za malého Ježiška, Monike Plankenauerovej za vybavenie kozičiek a Palovi a Darine Mokráňovcom za realizáciu celej akcie.
Utorok, 16. December, 2014, 8:38; Rubrika: Čo sme spolu zažili, Fotky.

nahor »