Kukulienka

Oslava MDD

11 Jún 2007

Oslava MDD

10.6.2007

Deň detí. Sviatok tých, ktorí sú dôvodom existencie materských centier, tých, ktorí zmenili celý náš život a naše priority. A aj keď im počas celého roka dávame všetko, chceme im dať na ich sviatok aj tak o niečo viac. Myslím, že sa nám to tento rok v Rusovciach znova podarilo.

MDD sme oslavovali o týždeň neskôr, robili sme tak zámerne. Aby sme deťom ich oslavy predĺžili. Od druhej sme nosili, vozili a nafukovali, aby sme pripravili MDD plné súťaží a zábavy. Keď nám okolo tretej telefonovali z Petržalky, že u nich padajú už 15 minút krúpy, nepote3ili sme sa. A obloha nad nami prezrádzala, že u nás to nebude iné. Prvé kvapky nás však neodstrašili a namiesto utekania pred dažďom sme začali nafukovať skákací hrad! A prietrž mračien sme naozaj zahnali! Nesplnila sa ani naša obava, že to odradí rusovských rodičov. Okolo štvrtej sa priestor pri ihrisku začal hemžiť malými aj väčšími deťmi.

Moderátorka Andrejka všetkých privítala, zahájila súťaže. Deti si mohli poskákať na rôznych atrakciách – skákacom hrade od spoločnosti ALGIDA a TUKY CAR WASH, dlhej húsenici a zemeguli, ktoré priniesol a zabezpečoval p. Škot z KRESŤANSKEJ LIGY NA POMOC MENTÁLNE POSTIHNUTÝM NA SLOVENSKU, nechýbalo preťahovanie lanom, prekážkový beh rodičov s deťmi, zhadzovanie plechoviek či skákanie vo vreci. Všetky deti si mohli odtlačiť ručičku ako pamiatku na MDD 2007. A na schladenie boli pripravení požiarnici, so svojimi vodnými súťažami. Program spestrili najstarší škôlkári svojim tanečným vystúpením.

O štvrtej sa všetky deti zoradili a vytvorili najdlhší ľudský vláčik, ktorý meral 25 metrov!!! Pri jeho vytváraní sme si dobre zatancovali. Veríme, že o rok sa k nám pridajú ďalší a tento rekord prekonáme.

Na záver čakala na všetkých tombola – ceny do nej venovali okrem MC Kukulienka aj reštaurácia ANTICA TOSCANA, zmrzlináreň FRANCK, zmrzlináreň ARÉNA, Ovocie a zelenina, Lekáreň Rusovce, p. Mančík a hlavnú cenu do súťaže – týždňový pobyt v dennom tábore – venovala tenisová škola TOP TENIS. Všetkým sponzorom ďakujeme!

A úplne na koniec sme si všetci dobre zatancovali. Oslava MDD sa vydarila. Aj keď je s prípravou takejto akcie vždy veľa práce, stojí tá námaha za to. Ďakujeme za spoluorganizovanie DOBROVOĽNÉMU HASIČSKÉMU ZBORU, KRESŤANSKEJ LIGE NA POMOC MENTÁLNE POSTIHNUTÝM NA SLOVENSKU, MÚ BRATISLAVA – RUSOVCE. Pri ďalšej akcii opäť dovidenia!

Pondelok, 11. Jún, 2007, 9:04; Rubrika: Čo sme spolu zažili.

Komentáre k príspevku “Oslava MDD”

  1. 1

    Preco nie:)

nahor »