Kukulienka

Poďakovanie za finančnú podporu

16 Február 2021

Poďakovanie za finančnú podporu

Materské centrum Kukulienka ďakuje

Nadácii mesta Bratislava

za finančnú podporu pri rekonštrukcii nového priestoru v Humanitnom centre na Kovacsovej ulici., kde sa Materské centrum čoskoro  presťahuje.

Rubrika: Fotky, Prečítajte si, Správy | Comments Off

9 September 2020

Herňa materského centra zatvorená

Z dôvodu epidemiologickej situácie je herňa materského centra Kukulienka do konca roka zatvorená.

V prípade akejkoľvek zmeny vás budeme informovať.

Rubrika: Program herne, Správy | Comments Off

5 Február 2017

Darujte 2% z daní Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už desať rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do tohto dokumentu údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa.

Viac informácií nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

10 Február 2016

Darujte 2% z daní Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už desať rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do tohto dokumentu údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa.

Viac informácií nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

14 Február 2015

Darujte svoje 2% Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už desať rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do nasledujúceho formulára údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

3 December 2014

Vo štvrtok 4.12. herňa zatvorená

Vo štvrtok 4. 12. bude herňa materského centra zatvorená. Plánovaný program je tým pádom zrušený.

Rubrika: Správy | Comments Off

10 November 2014

V utorok 11.11. herňa zatvorená

Milé mamičky. V utorok 11.11. bude herňa zatvorená. Kvôli zvýšenému výskytu vírusových ochorení v tomto období sme sa rozhodli vydezinfikovať hračky. Vo štvrtok sa na vás tešíme s predstavením produktov Just.

Rubrika: Správy | Comments Off

8 September 2014

Zmeny v herni z dôvodu sobášov

V týždni 22.-26.9. bude herňa z technických príčin zatvorená (sobáše 20. a 27.9.). Prednáška o homeopatii plánovaná na 23.9. sa presúva na 7.10.

Ďalší plánovaný program na október:
Cvičenie od 7.10.
Angličtina od 9.10.

Rubrika: Program herne, Správy | Comments Off

20 Marec 2014

Darujte svoje 2% Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už deväť rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do nasledujúceho formulára údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa. Viac informácií o postupe nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

5 September 2013

Vyjadrenie k 2% z dane

Mnohí priaznivci Kukulienky, ktorí nám poslali svoje 2% z dane, dostali od daňového úradu list, ktorý konštatuje, že ich peniaze skončili nakoniec v štátnom rozpočte, lebo OZ Kukulienka má nedoplatok na dani. Táto situácia nás samotných prekvapila, kedže Kukulienka nikdy nevykazovala zisk a preto nikdy neplatila daň a nemôže mať ani nedoplatok. Po dlhom pátrání a komunikácii s daňovým úradom vysvitlo, že ide o dôsledok procesnej chyby.

Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí nám v tomto roku poukázali peniaze z 2% a dúfame, že nám zachovajú svoju priazeň aj v budúcnosti a aj cez 2% nám pomôžu financovať naše aktivity pre rodiny s deťmi.

Rubrika: Správy | Comments Off

nahor »