Kukulienka

Herňa materského centra zatvorená

9 September 2020

Herňa materského centra zatvorená

Z dôvodu epidemiologickej situácie je herňa materského centra Kukulienka do konca roka zatvorená.

V prípade akejkoľvek zmeny vás budeme informovať.

Rubrika: Program herne, Správy | Comments Off

5 Február 2017

Darujte 2% z daní Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už desať rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do tohto dokumentu údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa.

Viac informácií nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

10 Február 2016

Darujte 2% z daní Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už desať rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do tohto dokumentu údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa.

Viac informácií nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

14 Február 2015

Darujte svoje 2% Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už desať rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do nasledujúceho formulára údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

3 December 2014

Vo štvrtok 4.12. herňa zatvorená

Vo štvrtok 4. 12. bude herňa materského centra zatvorená. Plánovaný program je tým pádom zrušený.

Rubrika: Správy | Comments Off

10 November 2014

V utorok 11.11. herňa zatvorená

Milé mamičky. V utorok 11.11. bude herňa zatvorená. Kvôli zvýšenému výskytu vírusových ochorení v tomto období sme sa rozhodli vydezinfikovať hračky. Vo štvrtok sa na vás tešíme s predstavením produktov Just.

Rubrika: Správy | Comments Off

8 September 2014

Zmeny v herni z dôvodu sobášov

V týždni 22.-26.9. bude herňa z technických príčin zatvorená (sobáše 20. a 27.9.). Prednáška o homeopatii plánovaná na 23.9. sa presúva na 7.10.

Ďalší plánovaný program na október:
Cvičenie od 7.10.
Angličtina od 9.10.

Rubrika: Program herne, Správy | Comments Off

20 Marec 2014

Darujte svoje 2% Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už deväť rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Oslava Dňa matiek, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, vyplňte do nasledujúceho formulára údaje z ročného zúčtovania od vášho zamestnávateľa. Viac informácií o postupe nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

5 September 2013

Vyjadrenie k 2% z dane

Mnohí priaznivci Kukulienky, ktorí nám poslali svoje 2% z dane, dostali od daňového úradu list, ktorý konštatuje, že ich peniaze skončili nakoniec v štátnom rozpočte, lebo OZ Kukulienka má nedoplatok na dani. Táto situácia nás samotných prekvapila, kedže Kukulienka nikdy nevykazovala zisk a preto nikdy neplatila daň a nemôže mať ani nedoplatok. Po dlhom pátrání a komunikácii s daňovým úradom vysvitlo, že ide o dôsledok procesnej chyby.

Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí nám v tomto roku poukázali peniaze z 2% a dúfame, že nám zachovajú svoju priazeň aj v budúcnosti a aj cez 2% nám pomôžu financovať naše aktivity pre rodiny s deťmi.

Rubrika: Správy | Comments Off

15 Marec 2012

Darujte svoje 2% Kukulienke

OZ Kukulienka pre Vás organizuje už sedem rokov tradičné komunitné akcie, ako Jarná vychádzka, Fašiangy, Oslava Dňa matiek, MDD, Šarkaniáda, Lampiónvý sprievod či Živý Betlehem. Taktiež prevádzkuje herňu Materského centra a organizuje ďalšie podujatia pre deti a mládež. Ak sa rozhodnete podporiť v tomto roku Kukulienku svojimi 2% z daní, požiadajte svojho zamestnávateľa do 15.2. o vykonanie ročného zúčtovania.

Údaje z neho môžete vyplniť do nasledovného formulára.
Viac informácií o postupe nájdete tu.

Ďakujeme!

Rubrika: Správy | Comments Off

nahor »